11 صفحه مهم که باید هر وبلاگ وردپرس داشته باشد

صفحات مهم هر وبلاگ وردپرس  چیست؟

اگر اخیراً یک وبلاگ را شروع کرده اید، ممکن است بخواهید بدانید صفحات مهم هر وبلاگ وردپرس  چیست؟ صفحات به شما این امکان را می دهند که اطلاعات مفیدی در مورد وبلاگ خود اضافه کنید بدون اینکه بر برنامه پست کردن مطالب روزانه وبلاگ خود تأثیر بگذارد. در این مقاله، ما مهمترین صفحاتی را که هر وبلاگ وردپرس باید داشته باشد به اشتراک می گذاریم.

wp-page-ideas

چرا باید به وبلاگ وردپرس خود صفحات اضافه کنیم

 

وردپرس با دو نوع محتوای پیش فرض به نام پست ها و صفحات می آید. پست ها برای نوشتن مقالات وبلاگ استفاده می شوند، صفحات برای ایجاد محتوا استفاده می شود که بخشی از برنامه منظم پست کردن وبلاگ نیست.

صفحات به طور معمول برای اضافه کردن محتوای استاتیک استفاده می شوند که به طور معمول تغییر نمیکنند. به عنوان مثال، صفحه در مورد ما.

جداگانه نگه داشتن این محتوا از پست های وبلاگ خود، به کاربران کمک می کند تا آنها را به راحتی پیدا کنند. همچنین می توانید صفحات خود را به راحتی مدیریت کنید، آنها را مجددا مرتب کنید، آنها را به منوی های ناوبری خود اضافه کنید، و حتی از صفحه سازندگان استفاده کنید تا پوسته های سفارشی برای هر صفحه ایجاد کنید.

به این ترتیب، بیایید نگاهی به برخی از ایده های وبلاگ که می توانید در وبلاگ وردپرس خود استفاده کنید بیاندازیم.

 

 1. صفحه درباره ما

این یک صفحه باید برای تمام وب سایت های اینترنتی باشد. شما می توانید این صفحه را “درباره ما” یا “درباره من” بنویسید بسته به اینکه آیا شما یک وبلاگ تجاری یا یک وبلاگ شخصی دارید.در سایت nwebart صفحه درباره ما را بازدن کلیک بر روی درباره ما می توانید مشاهده کنید.

شما می توانید از این صفحه برای اطلاع دادن به کاربران در مورد افراد پشت وب سایت، هدف، ماموریت، ارزش ها و آنچه کاربران باید انتظار داشته باشند در وبلاگ شما پیدا کنند استفاده کنید. صفحه در مورد ما به ایجاد اعتماد در بین مخاطبان خود کمک می کند، زیرا آنها می توانند با مردم واقعی در پشت صحنه آشنا شوند. شما همچنین می توانید از این فرصت برای نمایش محبوب ترین مطالب خود استفاده کنید.

aboutpage

 1. صفحه تماس

خوانندگان وبلاگ شما، تبلیغ کنندگان و شرکای بالقوه کسب و کار همه باید بتوانند اطلاعات تماس شما را پیدا کنند. صفحه تماس اجازه می دهد تا کاربران به سرعت و به آسانی به شما پیام ارسال کنند یا بفهمند چگونه با شما ارتباط برقرار کنند بدون اینکه یک نظر عمومی در بلاگ شما بگذارند.

شما باید فرم تماس را اضافه کنید تا کاربران بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند. با این حال، شما همچنین می توانید آدرس ایمیل، نقشه موقعیت مکانی و پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را برای ارائه راه های بیشتری ارتباطی اضافه کنید.

contactpage

 

 1. صفحه سلب مسئولیت

اگر از طریق وبلاگ وردپرس خود درآمد کسب می کنید، باید یک صفحه سلب مسئولیت اضافه کنید. این صفحه جایی است که شما می توانید به کاربران در مورد نحوه کسب درآمد از وبلاگ خود اطلاع دهید. به عنوان مثال، اگر شما تبلیغات بنر را نمایش می دهید یا محصولات وابسته را تبلیغ می کنید، می توانید به کاربران اطلاع دهید که چگونه از محتوای شما کسب درآمد می شود.

 

 1. صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی

صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی اساساً به کاربران در مورد اطلاعاتی که در وب سایت شما جمع آوری می شود و همچنین نحوه استفاده شما و سایر اشخاص ثالث از این داده ها را می دهد. حتی اگر شما هیچ اطلاعات کاربر را جمع آوری نکنید، ابزارهای شخص ثالث در وب سایت شما مانند Google Analytics هنوز می توانند کوکی ها را تنظیم کنند.

اگر از Google AdSense استفاده می کنید، لازم است یک صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی را به وب سایت خود اضافه کنید.

شما می توانید بسیاری از الگوهای سیاست حفظ حریم خصوصی را پیدا کنید. شما همچنین می توانید به صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی ما نگاه کنید و از آن برای ایجاد خودتان استفاده کنید.

 

 1. صفحه شرایط سرویس

اگر فروشگاه اینترنتی دارید یا خدمات خود را در وبلاگ خود ارائه می دهید، به شرایط سرویس صفحه نیاز خواهید داشت. این یک سند حقوقی است، بنابراین برای دریافت کمک قانونی حرفه ای بسیار توصیه می شود. همچنین قالب های آنلاین وجود دارد که می توانید آنها را استفاده کنید.

این به شما اجازه می دهد تا مسئولیت خود را در صورت سوء استفاده از اطلاعات و خدمات ارائه شده در وب سایت خود محدود کنید. همچنین می تواند برای اطلاع رسانی به کاربران در مورد مسئولیت های خود در رابطه با کپی رایت و علامت تجاری و نحوه استفاده از وب سایت، محصولات یا خدمات خود استفاده شود.

 

 1. صفحه شروع از اینجا

starthere

همانطور که وبلاگ شما بزرگتر می شود، محتوای بیشتری برای نمایش در صفحه اول خود خواهید داشت. این ممکن است کاربران جدید را کمی در مورد چگونگی استفاده بیشتر از وبلاگ شما گیج کند. این جایی است که یک صفحه شروع از اینجا مفید است.

هدف از این صفحه معرفی کاربران جدید به محتوای مفید شما است. این به کاربران یک ایده واضح در مورد چگونگی استفاده از مطالب شما را می دهد و اینکه چه منابعی را باید اول بررسی کنند.

 

 1. صفحه محصولات / خدمات

اگر شما از یک پلت فرم تجارت الکترونیک مانند WooCommerce برای فروش محصولات استفاده می کنید، به طور خودکار یک صفحه فروشگاه ایجاد می کند که فقط می توانید به منوی های راهبری خود اضافه کنید.

از سوی دیگر، اگر شما در حال فروش محصولات یا ارائه خدمات بدون استفاده از پلاگین تجارت الکترونیک هستید، پس شما باید یک صفحه محصول یا خدمات برای آنها داشته باشید. شما همچنین می توانید یک صفحه اصلی ایجاد کنید تا فهرست محصولات و صفحات جانبی خود را برای محصولات فردی با جزئیات بیشتر فهرست کنید.

 

 1. صفحه خطای 404 مشتری

WordPress  به طور خودکار یک صفحه خطای 404 را نشان می دهد زمانی که نمی توان یک قطعه خاص محتوایی را پیدا کرد. به طور معمول، صفحه 404 بسیار ساده است و بسیار مفید نیست.

404page

شما می توانید این صفحه ساده را با یک صفحه خطای 404 سفارشی جایگزین کنید و به کاربران خود فرصت های بیشتری برای کشف محتوا و ادامه دادن به مرور بدهید. برای دستورالعمل های دقیق، مقاله ما در مورد چگونگی بهبود الگو صفحه 404 در WordPress  را ببینید.

 

 1. صفحه بایگانی

وردپرس به صورت خودکار یک آرشیو تاریخ، دسته بندی و برچسب ایجاد می کند. با این وجود، اطلاعات در سراسر صفحات مختلف پراکنده شده اند و ممکن است کاربران شما نتوانند دید کاملی نسبت به محتوای ارزشمند وبلاگ شما دریافت کنند.

این جایی است که یک صفحه بایگانی سفارشی مطرح می شود. این یک صفحه ساده است که می توانید از آن برای نمایش پست های محبوب، آرشیوهای جمع و جور، دسته های برتر، برچسب ها و موارد دیگر استفاده کنید.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد چگونگی ایجاد یک صفحه آرشیو سفارشی در WordPress را دنبال کنید.

 

 1. صفحه تبلیغات

بسیاری از وبلاگ ها صرفا تبلیغاتی هستند و از محتوای آنها درآمد کسب می کنند. ساده ترین راه برای انجام این کار با ثبت نام برای Google AdSense است. با این حال، شما همچنین می توانید نقاط آگهی را به طور مستقیم به تبلیغ کنندگان بفروشید.

برای انجام این کار، شما نیاز به ایجاد یک صفحه تبلیغاتی با اطلاعات مربوط به مکانهای تبلیغی در دسترس، میانگین بازدید ماهانه صفحات و آمار جمعیت مخاطبان خود دارید. فراموش نکنید که یک فرم تماس را در انتها اضافه کنید تا تبلیغ کنندگان بتوانند به سرعت با شما تماس بگیرند.

برای نمایش و مدیریت آگهی ها در وبسایت شما نیاز به یک پلاگین مدیریت آگهی وردپرس دارید. توصیه می کنیم از AdSanity استفاده کنید زیرا به شما اجازه می دهد تا به آسانی آگهی ها را مدیریت کنید حتی آگهی هایی که به صورت خود میزبانی یا تبلیغات شخص ثالث هستند مانند Google AdSense.

 

 1. صفحه برای ما بنویسید

اگر وبلاگ چندین نویسنده وردپرس را اجرا کنید و همچنین به دنبال نویسندگان بیشتری هستید، پس شما نیاز به یک صفحه نوشتن برای ما دارید. این صفحه به سادگی کاربران را قادر می سازد که به دنبال کارهای وبلاگ نویسی برای یافتن فرصت نوشتن در وب سایت شما باشند.

شما می توانید از این صفحه استفاده کنید تا به کاربران بگویید وبلاگ شما در مورد چه چیزی است و چه محتوایی دنبال آن هستید. از همه مهمتر، بگذارید آنها بدانند چگونه از نوشتن در وبلاگ شما سود می برند. فراموش نکنید که یک فرم تماس برای کاربران برای ارسال پیام سریع به شما اضافه کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما در مورد صفحات مهمی که باید در بلاگ وردپرس خود داشته باشید کمک کرده باشد.

 


Reference:

http://www.wpbeginner.com/beginners-guide/important-pages-that-every-wordpress-blog-should-have-2018/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *