راهنمای مبتدیان: چگونه بهترین پلاگین وردپرس را انتخاب کنید؟

پلاگین ها وردپرس را یک رویای دست یافته برای مبتدیان کرده است. با این حال، با بیش از 56،000 پلاگین وردپرس موجود در دایرکتوری پلاگین رسمی، برای کاربران پیدا کردن پلاگین درست وردپرس دشوار است. در این مقاله ما به شما نحوه انتخاب بهترین پلاگین وردپرس را با دنبال کردن چک لیستی که تیم ما در WPBeginner و دیگر کارشناسان وردپرس دنبال می کند، نشان می دهد.

choosewpplugin

 

توجه: در حالی که این عوامل تضمین نمی کند که شما پلاگین درست را صد در صد انتخاب کنید اما قطعا شانس شما را برای موفقیت افزایش می دهد.

 

قبل از اینکه شروع کنید

 

هنگامی که به دنبال یک پلاگین هستید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که دقیقا همان چیزی را که میخواهید این پلاگین انجام دهید بنویسید. در تجربه ما، اگر شما لیستی را با ویژگی هایی که دنبال می کنید (به ترتیب اهمیت) ایجاد کنید، کمک می کند.

ترتیب اهمیت مهم است از این جهت که گاهی اوقات همه چیز را در یک پلاگین پیدا نمی کنید. فاکتور اهمیت به شما در تصمیم گیری آسان کمک می­کند.

به یاد داشته باشید که لازم نیست که یک افزونه باشد که همه کارها را انجام دهد. اگر دو پلاگین پیدا کنید که به خوبی با هم کار کنند و آن چیزی که شما به دنبال آن هستید را ارائه دهند، این 2 پلاگین را نصب کنید. تعداد کل پلاگین ها مهم نیست، کیفیت کار مهم است.

پس از بیان این مطالب، بیایید نگاهی به چگونگی انتخاب بهترین پلاگین وردپرس بیاندازیم.

 

چگونه یک پلاگین را سرچ کنیم

 

دایرکتوری پلاگین وردپرس نقطه شروع برای اکثر افراد است. هزاران پلاگین در دسترس است که خیلی عالیست به غیر از این که این فراوانی کار را برای پیدا کردن پلاگین مناسب دشوار می­کند.

wordpress-plugin-directory

 

ویژگی جستجو در دایرکتوری پلاگین وردپرس بسیار پیچیده نیست. به همین دلیل است که ما همیشه توصیه می کنیم با استفاده از جستجوی گوگل اول نگاهی به دسته بندی پلاگین های WPBeginner بکنید.

شما می توانید با تایپ کردن کلید واژه خود در جستجوی گوگل و اضافه کردن wpbeginner در پایان آن پلاگین خود را جستجو کنید.

همچنین می توانید با مرور محبوب ترین افزونه های وردپرس در دایرکتوری شروع کنید. ببینید که پلاگینی که نیاز شما را برآورده کند وجود دارد یا خیر. اگر نمیتوانید پلاگین را در دو صفحه اول پلاگین های محبوب پیدا کنید، سپس یک جستجو انجام دهید.

جستجوی دایرکتوری پلاگین وردپرس نتایج را براساس ارتباط آنها به طور پیش فرض نشان می دهد.

wppluginsearchresults

برای هر نتیجه جستجو، شما می توانید نام پلاگین، رتبه بندی، توضیحات، تعداد نصب فعال (وب سایت ها با استفاده از پلاگین)، نام نویسنده و تست شده ها با نسخه وردپرس را مشاهده کنید.

در حالت ایده آل، پلاگین انتخابی شما باید تعداد قابل قبولی از نصب های فعال، امتیاز بندی خوب داشته و تست شده با آخرین ورژن وردپرس داشته باشد.

 

مقایسه پلاگین ها – کدام یک برای دانلود بهتر است؟

هنگامی که چند پلاگین پیدا کرده اید، می توانید این صفحات پلاگین را در تَب های جدید باز کنید تا آنها را مقایسه کنید. صفحه پلاگین وردپرس حاوی اطلاعاتی در مورد پلاگین، چه کاری انجام می دهد و نحوه استفاده از آن را دارد. شما باید از این اطلاعات استفاده کنید تا تصمیم بگیرید که آیا این پلاگین برای شما مناسب است یا نه.

wppluginlisting

نوار کناری در صفحه پلاگین حاوی اطلاعات مفیدی در مورد پلاگین است. بخش اول نوار کناری نسخه افزونه، آخرین آپدیت، نصب های فعال، حداقل نسخه وردپرس مورد نیاز برای اجرای افزونه را نشان می دهد.

آخرین پلاگین های به روز شده و نصب های فعال، شاخص های خوبی از محبوبیت پلاگین است.

این بخش نیز ورژن های وردپرس که روی آن تست شده است را نشان می دهد. اگر آخرین نسخه را نشان نمی دهد، نیازی به ترسیدن نیست. اگرچه نویسندگان پلاگین، پلاگین خود را با هر نسخه جدید وردپرس بررسی می کنند، ممکن است آنها فقط پلاگین را در صورت نیاز به روز رسانی کنند. برای توضیحات بیشتر لطفا مقاله ما را در مورد نصب افزونه های مورد آزمایش با نسخه وردپرس خود ببینید.

 

امتیازات پلاگین

در نوار کناری صفحه افزونه، شما همچنین می توانید رتبه بندی پلاگین را ببینید. تعداد ستاره ها رتبه بندی امتیازات را نشان می دهند، امتیاز پنج بیشترین امتیاز و امتیاز یک کمترین امتیاز می باشد.

شما همیشه باید در نظر داشته باشید که تعداد زیادی از کاربران وردپرس از پلاگین ها بدون رتبه دادن به آن ها استفاده می کنند. ممکن است یک افزونه که توسط هزاران نفر از کاربران دانلود شده است تعداد کافی از افراد آن را رتبه بندی نکرده باشند.

pluginratings

 

نظرات پلاگین

 

هنگامی که یک کاربر یک پلاگین را رتبه بندی می کند، از او خواسته می شود که یک بررسی برای رتبه بندی خود بنویسند. شما می توانید این بررسی ها را با کلیک بر روی میله های رتبه بندی مشاهده کنید. به عنوان مثال، اگر کسی یک پلاگین را یک ستاره داده است، می توانید روی لینک 1 ستاره کلیک کنید تا نظرات آن را بخوانید.

چیز دیگری که در اینجا توجه کنید، تعداد کل رتبه ها است. به عنوان مثال، اگر یک پلاگین تنها یک یا دو نفر آن را رتبه بندی کند، واقعا تعداد قابل توجهی نیست. با این حال، اگر این یک یا دو نفر دلایل خوبی برای رتبه بندی خود در نظرات داشته باشند، این امر باعث می شود که رتبه بندی قابل توجهی برای دیگران داشته باشند.

wpformsreviewlisting

 

بررسی اجمالی پشتیبانی

بخش پشتیبانی نوار کناری صفحه افزونه به شما یک نمای کلی از تعدادی از موضوعات پشتیبانی شده را برای یک افزونه در طول دو ماه گذشته ارائه می دهد. این نیز به شما نشان می دهد که چه تعدادی از این موضوعات حل شده است.

شما میتوانید با کلیک کردن بر روی برگه پشتیبانی در نوار منوی افزونه، موضوعات پشتیبانی را مشاهده کنید. درست مثل بخش نظرات، به یاد داشته باشید که موضوعات پشتیبانی حل نشده به این معنی نیست که افزونه دارای برخی مسائل و مشکلات است.

با این حال، اگر یک پلاگین دارای بسیاری از موضوعات حل نشده باشد و نویسنده پلاگین در دو ماه گذشته به هیچ یک از آنها پاسخ ندهد، این میتواند نشانگر این باشد که نویسنده علاقه خود را از دست داده است. افزونه ممکن است برای شما کار کند، اما ممکن است در بلند مدت پشتیبانی نشود.

 

support-overview

 

 

 


Reference link:

https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/how-to-choose-the-best-wordpress-plugin/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *